Spraypoxy.cz

Časově nenáročná metoda renovace potrubí která se rychle splatí

Systém rehabilitace potrubí Spraypoxy pomůže tam kde je výměna potrubí nemožná nebo příliš nákladná.

Výměna svislých vedení uvnitř budov je často problematická z důvodu těžkého prístupu k samotným stupačky. Nemluvě o samotné výměně co je namáhavý a časově náročný úkol.

Investice do tohoto druhu zařízení otevírají lukrativní, nový trh pro společnosti, které se venujú výmenám a čištění odpadních rozvodů. Není pochyb o tom, že stroj otevírá dveře k novým zákazníkom. Tím máme na mysli stoupačky v bytových domech a panelácích v jejichž stav, jako všetci dobre víme, je katastrofální.


Jak opravovat se Spraypoxy?

Díky Spraypoxy lze vyřešit problémy bez zbytečného bourání stěn. Je to obojstranne výhodné, tak jako pro zákazníka, kterému zůstane neporušená koupelna, tak i pro Vás, když že si ušetríte kopu času se zdlouhavou obnovou vybouraného obkladu.

Obsluha stroje je relativně jednoduchá. Po školení se budete po druhé až třetí zakázce orientovať v obsluze stroje zcela jednoduše a s přehledem.

Systém nanáší pomocí trysky nebo kartáče epoxidovou pryskyřici přímo na stěny potrubí. Výsledný náterje bezešvý, pružný a pevný. Nový nástřik se drží nejlépe na důkladně vyčištěném potrubí. Navšetky úkony Vám stále postačuje jeden stroj Spraypoxy.

Je důležité důkladně znát používanou technologii

Důkladné prověření nové technologie já základ. Aniž bychom byli přesvědčeni o skvelých riešeniach, nemá význam jejich nabízet zákazníkům. Vzdělávání zákazníků je důležitou súčasťou procesu, zejména pokud jde o nové technologie jako je povrchová obnova potrubí Spraypoxy.


Poraďte se při výběru s odborníky

Společnost ant s.r.o. nabízí všechny konfigurace strojů od značky Boldan a záleží pouze na druhu práce a osobní preferenci zákazníka, který produkt si zvolí. Kontaktujte našich techniků a poraďte se při výběru konfigurace stroje.

Boldan sanácia poturbia


Boldan Sanacia potrubí
Boldan bezvýkopová oprava CIPP

Více o značce Boldan

Bezvýkopové opravné stroje pro malé, střední a velké potrubí a kanalizace. Portfolio sanačních strojů sestává z:

Set pro sanaci potrubí DN 50-150
Spraypoxy

Přejít na domovní stránku

Sanace nátěrem:


Sanace nástřikem:

Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In