Spraypoxy.cz

Jak na renovaci stupaček bez bouracích prací?

Zní to neuvěřitelně?

Renovace pomocí Spraypoxy metody zní tak dobře a jednoduše, jako by to ani nebyla pravda. Proč by se měli potrubí, dešťové zvody a stupačky vyměňovat celé, když se můžete vyhnout bouracím a výkopovým pracím?


Co je spraypoxy?

Spraypoxy přináší způsoby řešení problémů v souvislosti se starým a poškozeným potrubím. Renovuje staré odtoky a kanalizace v průměru od 32 mm až po 200 mm. Spraypoxy systém aplikuje voděodolnou, nerezavějící vrstvu epoxidu, odolnou vůči opotřebení. Výrobce uvádí prodloužení životnosti renovovaného potrubí až o 50 let.

Jak funguje spraypoxy?


Proces začíná důkladným vyčištěním sanovaného potrubí. Nejvhodnější je použít tlakové zařízení spolu řetězovým omítačem.

Následně zvolíme vhodný průměr kartáče, který připojíme k hlavě hřídele Spraypoxy zařízení. Pokud se na renovované trase nachází několik ohybů a kolen, je vhodné použít pár kartáčů, které jsou odděleny pružným spojem, aby bylo zajištěno důkladné a rovnoměrné nanesení nátěru.

Tryska se do sestavy zapojí hned za kartáč spolu s inspekční kamerou, aby byl proces co nejvíce kontrolován. Nanášení pryskyřice začíná na vzdálenějším konci potrubí a probíhá směrem k obsluze zařízení.

Pryskyřice je pomocí tlakového zařízení vháněna do potrubí a přes trysku nanášena na stěny potrubí. Kartáče zaručí důkladné a rovnoměrné vrstvy, které lze opakovat v půlhodinových intervalech.Kolik zařízení je potřeba na Spraypoxy?


Finští vývojáři se rozhodli tento problém vyřešit po svém. Proč by profesionálové měli s sebou všude nosit tři zařízení, když vám stačí jeden kompaktní stroj?

Výrobce Boldan přišel se zařízením MidiCoater, které zvládá všechny tři kroky potřebné při renovaci Spraypoxy metodou – čištění pomocí řetězových omílačů, inspekci kamerou i samotné nanášení epoxidové pryskyřice.

Boldan MidiCoater vám nabízí výhodu, se kterou se dostanete o krok před konkurenci.Jak na renovaci stupaček bez bouracích prací?
Jak na renovaci stupaček bez bouracích prací?

Kontaktujte nás

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí

Příkop, 602 00 Brno
774 043 048
info@antprofitools.cz

Kontakt


 

Sanace nátěrem:


Sanace nástřikem:

Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In